Понеділок, 23 лютого 2015

Нові камери МОВОТІХ 6 Мп

     Невпинний розвиток систем МОВОТІХ направлений на інновації в професійній відеоаналітиці та ще більш покращене зображення. Вже сьогодні компанія презентує нову лінійку ІР-камер МОВОТІХ з сенсором 6 мегапікселів.

     В камері МОВОТІХ поєднані майже необмежений термін служби, низьке енергоспоживання та висока якість обладнання, а відтепер ще й видатна деталізація та світлочутливість! Комбінація технологій програми MxLEO, зображення 6 Мп та світлочутливих об'єктивів преміум HD визначає новий ступінь покоління камер відеоспостереження МОВОТІХ. Високий рівень світлочутливості камери та короткий час експозиції забезпечують зменшення розмиття руху, деталі зображення більш видимі та чіткі.

 

m15 d15

 

Головний критерій камери відеоспостереження — це здатність
забезпечувати найвищу якість зображення в будь-яких умовах

     Введена технологія п’ятимегапіксельного сенсора стала технологічним стрибком в системах відеобезпеки МОВОТІХ. Це означало більш світлочутливі сенсори та високу якість зображення навіть в умовах низької освітленості, час експозиції 1/100 сек, тоді як час експозиції старої серії складав 1/10 сек. Наступним етапом поліпшення якості зображення стала розробка нового програмного продукту Lowlight Exposure Optimization (MxLEO) та апаратного фільтру шуму зображення, що забезпечило надзвичайно високу деталізацію зображення, значно нижчий рівень завад, інтуїтивне налаштування освітленості та високу якість відтворення відео.

     Новий орієнтир для камер MOBOTIX — технологія 6-мегапіксельного сенсора (3072 × 2048 пікселів) як для денної так і для нічної версії зображення та чергове значне підвищення світлочутливості. У режимі подвійного зображення сенсор 6 Мп камер MOBOTIX з двома об’єктивами дозволяє отримувати 12-мегапіксельні зображення. Камери MOBOTIX з сенсором 6 Мп для нічної зйомки дозволяють досягти якісного зображення без додаткового освітлення навіть вночі в повний місяць (сила світла близько 0,25 люкс). За нормальних умов освітлення, наприклад, в освітленому приміщенні або на освітлених зовнішніх майданчиках, можна продовжувати використовувати камери з сенсором 5 Мп, які залишаються у продажу. Висока світлочутливість нових сенсорів додатково збільшується завдяки об'єктивам HD Premium. Об'єктиви HD Premium з діафрагмою f / 1.8 можуть мати шість різних фокусних відстаней. Що стосується нових сенсорів 6 Мп, при використанні формату зображення 4:3 забезпечується горизонтальний кут огляду від 15 ° до 105 °.


     Основні особливості сенсора 6 Мп МОВОТІХ:

 • Самий світлочутливий відеосенсор MOBOTIX на сьогоднішній день
 • Мінімальні значення освітленості для денного сенсора: 0,1 люкс при 1/60 с - 0,005 люкс при 1/1 с
 • Мінімальні значення освітленості для нічного сенсора: 0,02 люкс при 1/60 с - 0,001 люкс при 1/1 с
 • Збільшення світлочутливості до 100 разів у порівнянні з попередніми 1-Мп та 3-Мп сенсорами
 • Розширений список сфер застосування для модуля денного датчика
 • Менший час експозиції і зменшене розмиття зображення при зйомці рухомих об’єктів
 • Високоякісні об'єктиви преміум-класу з оптимізованою та рівномірною якістю зображення та більш високою різкістю навіть по краях кадру
 • Максимальний розмір кадру для сенсора 6 Мп в спеціальному форматі 3:2 (3072 х 2048 пікселів)
 • На камерах MOBOTIX M15D, D15D і S15D в майбутньому можна буде встановлювати як 5 Мп так і 6 Мп сенсори
 • Поточні 5-мегапіксельні камери не знімаються з виробництва, а будуть продовжувати постачатися
 • Камери M15D і D15D з 6-мегапіксельними сенсорами вже у продажу!