Понеділок, 03 квітня 2017

СКС ТА ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ 2017

    Компанія «Юнітоп» візьме участь у 12-галузевій конференції "СКС, СКУД та ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ 2017".
    Пропонуємо всім зацікавленим реєструватися на сайті організаторів та долучатися до інформативно насиченого та актуального заходу!
Відбуватиметься конференція 5 квітня в ТПП України, вул. Велика Житомирська 33.

    Юнітоп представлять продукцію IP-відео високої роздільної здатності Mobotix, яку створюють виключно в Німеччині. Кожна камери Mobotix - це повнофункціональна система відеоспостереження, що включає ПЗ для запису і відео, мікрофон, динаміки, датчики руху і температури. В рамках виставки також можна буде  ознайомитись з роботою німецьких електронних замків для будинку, офісу і об'єктів з будь-якою кількістю дверей і користувачів. Замки Simons Voss працюють навіть при відключенні електрики, монтуються без свердління стін і прокладки проводів, виключається можливість підробки.

    Також до уваги слухачів буде представлена доповідь виконавчого директора компанії "Юнітоп" Анатолія Глухова:  "Інновації Mobotix - нова платформа відеоспостереження".

  • Нова платформа камер Mobotix MX6 використовує новий, більш потужний процесор з вбудованим енкодером H.264 і відповідає стандарту ONVIF * для передачі відео і інтеграції камери в інші системи відеоспостереження чи аналітики. Це значно спрощує інтеграцію системи MOBOTIX. Більше немає ніяких підстав відмовлятися від якісних та деталізованих зображень з високою роздільною здатністю з надійних камер зроблених в Німеччині.
  • Нова система MX6 камери забезпечує відеодані до трьох різних форматів одночасно - MxPEG, MJPEG і H.264(Н.265) - а також з різною розподільчою здатністю. Наші клієнти можуть вибрати необхідний кодек для вирішення тих чи інших задач, щоб досягти високої якості зображення з кодеком MxPEG або використовувати H.264 з ONVIF, щоб задовольнити вимоги, сумісні з промисловим стандартом. Завдяки RTSP, багато клієнтів можуть одночасно отримати доступ до відео потоку однієї камери MX6 без втрати продуктивності.

2409

1 

     До зустрічі!