Четвер, 17 березня 2016

Сенсорний дисплей управління будинком

thermokon

 

     digitalSTROM - система інтелектуальної мережі керування різними побутовими системи через існуючу електричну лінію. Від індивідуальних режимів освітлення до енергоефективності та безпеки у себе вдома. Немає майже нічого, чим не можна було б легко і зручно керувати з digitalSTROM. Для управління побутовими системами можна використовувати вимикачі освітлення, комп'ютер чи смартфон. А також компанія Thermokon презентувала нову розробку - сенсорну панель Танос, що також забезпечує зручний доступ до керування роботою всіх функцій digitalSTROM. Відтепер розумна автоматизація будинку доступна з сенсорним центром управління та відображення поточної інформації.

digitalstrom displ

 

     Мультифункціональний блок для повного контролю та програмування різних функцій: опалення, кондиціонер, світло, охорона, жалюзі, контроль доступу та інші. Має вбудовані датчики для визначення кімнатної температури і відносної вологості, легко монтується на стіні в поєднанні із монтажною рамкою через дроти 230 V digitalSTROM. Можливе відображення стану погоди, аудіо-візуального відображення подій, таких як сигнал тривоги, паніка, пожежа.

     Проста логіка побудови інтелектуальної мережі дозволяє розширювати нові сфери застосування технології digitalSTROM в вашому розумному будинку.

 

SR04 - Бездротовий датчик для вимірювання температури приміщення

SR07 - Бездротовий датчик кімнатної температури для всіх програм перемикання

FTW04 d.S. - Бездротовий датчик для вимірювання кімнатної температури та відносної вологості

SAB05 - Бездротовий клапан для регулювання кімнатної температури - для прямого монтажу з різьбовим з’єднанням

FTW06 d.S. - Бездротовий датчик для вимірювання кімнатної температури та відносної вологості для всіх програм перемикання

dS geraete