Середа, 16 серпня 2017

Інфрачервоні прожектори MOBOTIX

moblight

     MOBOTIX додає до асортименту продукції ще одну новинку - серію інфрачервоних прожекторів. MxIRLight прості в установці та живляться через мережевий кабель.

     Завдяки високочутливому сенсору та технології Moonlight, камери MOBOTIX часто використовуються без додаткових джерел світла. Та в складних умовах освітлення нові інфрачервоні прожектори — це чудове доповнення до камер MOBOTIX (наприклад при освітлені менше 3-5 лк). Це особливо важливо для відеосистем, які охоплюють зображення високої роздільної здатності, а також для систем, що використовують інтелектуальні функції аналізу, таких як датчик MXActivity або зовнішні системи, наприклад, для розпізнавання номерного знака.

light

     Прожектори MXIRLight характеризуються низьким енергоспоживанням, технологія LED, споживана потужність 19 Вт (макс.). Водонепронекні, IP67, мають компактний алюмінієвий корпус. Моделі доступні з кутами огляду від 14 ° до 120 °. Всі моделі мають фотодатчик, який автоматично спрацьовує, вмикає та вимикає прожектор в залежності від світлового дня (порогова величина: 3 лк). Є кілька варіантів монтажних кронштейнів, які дозволяють прожектори легко прикріплювати до камер MOBOTIX.

 

unitop