Роздрібна торгівля (Retail) — лише кадри

on Середа, 13 травня 2015.

    Одна камера MOBITIX c25 5Мп (або i25 або Q25 або S15 6Мп) на залу площою 50-100 кв.м в залежності від висоти стелі. Відсутність "сліпих" зон. Просте та швидке встановлення. По одному кабелю (UTP) підєднання до роутера (інтернет) якщо потрібний зовнішній контроль чи це мережа магазинів. Стандартно в камері 4Гб мікро SD карта для запису архіву 24 години (але можливо замінити на 128Гб або підключити до NAS). Крім звичайних задач відеоспостереження, камера виконує аналітичні задачі(вбудовано в кожну камеру): підрахунок покупців, теплова карта відвідування. НЕПОТРІБНІ КОМП`ЮТЕРИ чи ПЗ ДЛЯ ОБРОБКИ ЗОБРАЖЕННЯ та ЗАПИСУ. ЦЕ ВИКОНУЄ САМА КАМЕРА.

1

    Для зручності спостереження камера "перевертає" і розкладає зображення на чотири частини. Режим "квадро".

2

    Або режим "Панорама".

3

    Разом зі спостереженням ми отримуємо і аналітичні дані кількості покупців, що відвідали певну зону чи приміщення та карту "теплову" відвідувань та переміщень.   

4

    Два приміщення - дві камери. Шість - 6 камер. Додатково одна камера на вхід i25 (S15). Але можливе комбінювання внутрішня/зовнішня камера. В кожній камері мікрофон, датчики руху, освітлення, температури. Можливе підключення до камер сігналізаційних та пожарних датчиків або системи контролю доступу. Зроблено в Німеччині. Два роки гарантіі.

5

6

7

8

10