Відеоспостереження в готелях

on П'ятниця, 04 грудня 2015.

     Готель — це насамперед рівень обслуговування, чистота та інтер’єр. Та в сучасному ритмі життя окрім базових послуг чи не найважливішим є безпека відвідувачів та їхнього майна. З погляду ж власників готелю вагоме значення має ефективне управління та запобігання ситуацій, що можуть нашкодити репутації закладу. Також все актуальнішими стають питання енергоощадності та технічного обладна́ння, що дозволяє не лише економити значні кошти на утримання, але й значно підвищити комфорт проживання в готелі.

     Інноваційну платформу для підвищення захисту та комфорту складає відеоспостереження, що використовується як інструмент дослідження та відповідного рівня його технологічні можливості, що забезпечують більш детальну інформацію по виявлених епізодах. 

    Рішення відеоспостереження MOBOTIX характеризує відео високої роздільної якості з чітким звуком та новітніми розробками відеоаналітики, що допоможе оцінити логіку подій та стане додатковим параметром оцінки ефективності управління готелем.

     Такі технології MOBOTIX, як шестимегапіксельний сенсор, варіація об’єктивів від 13° до 360°, підтримка двох об’єктивів однією камерою, зменшать витрати та кількість установок на об’єкті без втрати охоплення важливого для відеозапису простору. Окрім цього, IP-камера MOBOTIX більш світлочутлива, за інші камери, видає високу контрастність зображення та чудове відтворення кольорів, уникає розмиття руху та гідно справляється зі своєю роботою навіть в погано освітлених зонах. Також, за допомогою власне розробленому методу компресії, MOBOTIX досягає оптимізації простору для запису, що важливо для готелів, що, часом, потребує тривалого зберігання архіву.

     Камери служать стримуючим фактором для зниження ймовірності будь-яких неналежних вчинків.  Тоді як архів це база доказів того, що відбулося, особливо продуктивний з можливістю передачі синхронізованого аудіо. За рахунок добре адаптованої програмної частини легко експортувати відео-файли і швидко зреагувати та зробити детальні висновки по епізодам. У сьогоднішніх умовах така можливість є безцінним інструментом для захисту своїх прав та запобігання неоднозначних ситуацій. Кожен готель зобов'язаний забезпечити відповідним рівнем захисту своїх відвідувачів.

1

Важливі місця для монтажу камер відеоспостереження в готелі є:

вхід - чи не навайжливіше місце для відеоспостереження, де необхідна висока деталізація зображення для точного визначення, у разі необхідності, осіб, які заходять в готель. Ця задача для камери MOBOTIX M25, яку легко монтувати, направити та підібрати відповідну лінзу. Або для використання підійде двооб’єктивна камера М15, що може підтримувати одночасно запис зображення 6 Мп та тепловізійного, чи використовуючи лінзи з різними фокусними відстанями, залежно від території перед готелем.

2

вестибюль - для задачі відеоспостереження вільного простору чудово підійде напівсферична камера (риб’яче око) у 360°. Такі камери MOBOTIX с25 для внутрішнього використання та Q25 для зовнішнього. Основна особливість цих камер - функція віртуального PTZ, у програмному виконанні технологія напівсферичної камери MOBOTIX видає 4 окремі зображення кожної зони. В даному випадку така камера цілком замінить використання до 4 звичайних камер. На відміну від звичайних камер PTZ, Q25 (с25) не має рухомих частин і, таким чином, не потребує технічного обслуговування.

3

ресепшн - місце , де також важлива деталізація, для чіткої орієнтації в усіх подіях, що трапляються. Саме тут проходить розрахунок, обмін документами, видача карток чи ключів, тому подібне. Найкраще рішення для такої задачі відеоспостереження компактна внутрішня камера і25, що ідеально підійде для настінного монтажу. Ця камера охопить весь простір навколо ресепшена від стіни до стіни, а сенсор 6 Мп забезпечує високу якість та чіткість панорами зображення.

4

коридор - наступна зона готелю, що потребує встановлення відеоспостереження. Саме тут потрібно вести контроль за ситуацією потрапляння сторонніх в номера готелю, або переміщенням майна. Камера MOBOTIX р25 з сенсором 6 Мп дозволить отримати детальне зображення необхідної ділянки, легко монтується в стелі за рахунок пружинних затискачів. Вона характеризується  винятковою світлочутливістю, чудово підходить для використання у приміщеннях. А функція MxAnalytics від MOBOTIX дозволить здійснювати програмний підрахунок об’єктів та визначати рух в зоні контролю, що допоможе запобігти злочинним діям.

парковка - важлива зовнішня зона контролю,  так як передбачає не лише розміщення, але й збереження та нагляд за автомобілем. Відеоспостереження в цій зоні території готелю є невід’ємною частиною системи безпеки. Підійдуть зовнішні всепогодні камери MOBOTIX як для денної так і для нічної версії зображення. Високий рівень світлочутливості камери та короткий час експозиції зроблять деталі зображення видимими та чіткими навіть в темних час доби. Також стануть корисними в даній зоні усі функції аналітики MOBOTIX та зменшення впливу природних перешкод при спрацюванні тривожних повідомлень. Як мінімум завдяки таким технологіям можна зменшити кількість працівників охорони об’єкта.

5

     Аналітика,  функціонал та програмні можливості однаково підтримуються для камер MOBOTIX і внутрішнього, і зовнішнього застосування. MOBOTIX базується на децентралізованій концепції побудови, оброблення даних відбувається в камері, а запис виконується на SD карту або накопичувач. Зручне, гнучке та безкоштовне програмне забезпечення для управління відеосистемами стане ефективним помічником для цілісного налаштування параметрів та оповіщень, автоматизації системи та інтеграції з іншими технологіями.

     Процес забезпечення безпеки готелю  є складним завданням, але система MOBOTIX це чудове інноваційне рішення відеоспостереження високої роздільної здатності, що може забезпечити високу якість відео, зменшення кількості камер та додаткового обладнання, зниження експлуатаційних витрат та енерговитрат, швидке розслідування інцидентів і, найголовніше, безпечний простір готелю.

<<  1 2 3 [45 6 7 8  >>