м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Камера для настінного монтажу i26 Indoor 180°

Панорама на 180 °

Спеціальний півсферичний об’єктив «риб’яче око» B016
З півсферичною камерою i26 все як на долоні. Завдяки горизонтальному і вертикальному куту огляду на 180 ° одна-єдина камера забезпечує повний огляд приміщення без мертвих зон: від стіни до стіни, від підлоги до стелі. За рахунок нахилу вниз, рівного 15 °, що відбувається і люди опиняються в центрі зображення. Встановлена над дверима камера i26 також охоплює область, що знаходиться безпосередньо під нею.

Стандартна комплектація

Додаткові можливості в комплекті I
Вкрай надійні і високоякісні технічні компоненти: камера відмінно підходить для тривалого професійного використання (середнє напрацювання на відмову 80 000 годин); високочутливий 6-Мп відеосенсор з новітньою технологією обробки зображень MOBOTIX дозволяє отримувати дуже якісні зображення з високим ступенем деталізації до 2592 х 1944 пікселів.

Стандартна комплектація

Додаткові можливості в комплекті II
Програмне забезпечення з підтримкою великої кількості функцій (розпізнавання руху MxActivitySensor, розпізнавання поведінки MxAnalytics, програма оптимізації витримки в умовах слабкого освітлення MxLEO Lowlight Exposure Optimization, компенсація підсвітки, корекція панорамного зображення і т. д.); файлова система флеш-пам’яті MOBOTIX (MxFFS) для створення дубліката безпечно зашифрованого сховища даних і автоматичного резервного копіювання при тимчасових збоях мережі.

HD-звук

Звучить добре
За бажанням камера i26 може бути оснащена мікрофоном і гучномовцем (обладнання можна встановити пізніше). Крім запису відео зі звуком найвищої якості камера дозволяє робити оголошення через гучномовець в торгових або виставкових залах. А при спрацьовуванні внутрішнього відеосенсора i26 можна автоматично відтворювати аварійне оголошення, щоб відлякати небажаних відвідувачів.

Області застосування

Професійна настінна камера для приміщень
Камера може використовуватися в будь-яких приміщеннях, наприклад, в торгових залах роздрібних магазинах і супермаркетах, в громадських будівлях, в установах охорони і освітніх установах, в виставкових залах, в готелях, ресторанах і розважальних центрах, а також в житлових будинках або на виробництвах для спостереження за технологічними процесами.