м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Відеокамера Mobotix i26 Indoor 180°

Відеокамера Mobotix i26 Indoor 180°

Камера для настінного монтажу i26 Indoor 180°

Камера i26 спеціально розроблена для настінного монтажу і забезпечує ідеальний огляд за рахунок кута нахилу, що дорівнює 15 °. Одна-єдина камера i26 з об’єктивом на 180 ° забезпечує огляд всього приміщення. Завдяки компактній конструкції камера не приваблює увагу і прекрасно вписується в будь-який інтер’єр.

Відеокамера Mobotix i26 Indoor 180°
  • системна платформа Mx6 з підтримкою H.264 і ONVIF;
  • запис на внутрішню карту MicroSD (стандартна пам’ять 4 ГБ);
  • оптимізована для відкритої або закритої установки на стіну;
  • інструменти відеоаналізу MxAnalytics в стандартному комплекті;
  • доступні варіанти з аудіопакетом (мікрофон і гучномовець);
  • вбудовані датчик удару і датчик температури.
Варіанти
Професійна настінна камера для приміщень

Камера i26 є альтернативою моделі c26, коли потрібна установка на стіну. Вона являє собою комплектну камеру з денним або нічним відеосенсором з дозволом 6 МП і об'єктивом "риб'яче око" на 180 ° або надширококутним об'єктивом на 103 °. Варіанти з аудіомодулем додатково оснащені мікрофоном і гучномовцем. Модуль розширення дозволяє підключити додаткові функції введення-виведення і тривожну сигналізацію.

Відеокамера Mobotix i26 Indoor 180°
Відеокамера Mobotix i26 Indoor 180°
Панорама на 180 °
Спеціальний півсферичний об'єктив «риб'яче око» B016

З півсферичною камерою i26 все як на долоні. Завдяки горизонтальному і вертикальному куту огляду на 180 ° одна-єдина камера забезпечує повний огляд приміщення без мертвих зон: від стіни до стіни, від підлоги до стелі. За рахунок нахилу вниз, рівного 15 °, що відбувається і люди опиняються в центрі зображення. Встановлена над дверима камера i26 також охоплює область, що знаходиться безпосередньо під нею.

Стандартна комплектація
Додаткові можливості в комплекті I
Додаткові можливості в комплекті II

Вкрай надійні і високоякісні технічні компоненти: камера відмінно підходить для тривалого професійного використання (середнє напрацювання на відмову 80 000 годин); високочутливий 6-Мп відеосенсор з новітньою технологією обробки зображень MOBOTIX дозволяє отримувати дуже якісні зображення з високим ступенем деталізації до 2592 х 1944 пікселів.

Програмне забезпечення з підтримкою великої кількості функцій (розпізнавання руху MxActivitySensor, розпізнавання поведінки MxAnalytics, програма оптимізації витримки в умовах слабкого освітлення MxLEO Lowlight Exposure Optimization, компенсація підсвітки, корекція панорамного зображення і т. д.); файлова система флеш-пам'яті MOBOTIX (MxFFS) для створення дубліката безпечно зашифрованого сховища даних і автоматичного резервного копіювання при тимчасових збоях мережі.

HD-звук
Гарний звук
Області застосування
Професійна настінна камера для приміщень

За бажанням камера i26 може бути оснащена мікрофоном і гучномовцем (обладнання можна встановити пізніше). Крім запису відео зі звуком найвищої якості камера дозволяє робити оголошення через гучномовець в торгових або виставкових залах. А при спрацьовуванні внутрішнього відеосенсора i26 можна автоматично відтворювати аварійне оголошення, щоб відлякати небажаних відвідувачів.

Камера може використовуватися в будь-яких приміщеннях, наприклад, в торгових залах роздрібних магазинах і супермаркетах, в громадських будівлях, в установах охорони і освітніх установах, в виставкових залах, в готелях, ресторанах і розважальних центрах, а також в житлових будинках або на виробництвах для спостереження за технологічними процесами.

Залишилися питання?

Зв'яжіться з нами і ми з радістю Вам допоможемо!