м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Ваш надійний дистриб'ютор систем безпеки з 1991 року

12+

КОМПАНІЙ З ЯКИМИ МИ ПРАЦЮЄМО

150+

ЩАСЛИВИХ КЛІЄНТІВ

250+

РЕАЛІЗОВАНИХ ПРОЄКТІВ

digitalSTROM – дротовий розумний будинок

Німецько-швейцарська компанія. Головна ідея технології розумного будинку digitalSTROM полягає в об’єднанні всіх електроприладів в єдину мережу, використовуючи вже існуючу лінію електропередач для автоматизації та енергоефективності. 
Технологія призначена для власників hightech-квартир та вікових будинків, із завершеним ремонтом та щойно збудованих, великих офісів та сучасних закладів.

Читати більше

Frogblue – бездротовий розумний будинок

Frogblue пропонує інтелектуальні будівельні рішення на основі Bluetooth, які на 100% зроблені в Німеччині за найвищим стандартом якості. Система заснована на інтелектуальних модулях управління, клемах. Модульне рішення встановлюється швидко, може бути розширено в будь-який час і є енергоефективним. Не потрібна ні прокладка дротів, ні IT-інсталяції, ні розподільний щит, ні центральна станція. Frogblue підходить як для модернізації, так і для новобудов, від квартири до офісних будівель.

Читати більше

Програмне забезпечення
Cathexis Vision

VMS для управління відеонагляду – Cathexis Vision. Підтримка тисяч виробників камер, підтримка всіх існуючих кодеків, власна розробка аналітичних модулів, інтеграція з будь-яким виробником інших систем, робить Cathexis Vision основою для побудови стабільної, надійної, сучасної платформи для будь-якого рівня безпеки: від простих задач контролю та управління будинком чи офісом до складних задач міста.

Читати більше

Сервери для зберігання данних Fibrenetix

Fibrenetix – це спеціалізований датський розробник та виробник високопродуктивних серверів та рішень для зберігання даних для ринку відео спостереження. Спеціальні сервери для потокової передачі відео, лінійка яких достатньо широка. Від мобільних серверів, що використовуються в транспорті до найпотужних серверів класу Enterprise та серверів для складної аналітики. Компанія Fibrenetix була заснована в 1995 році.

Читати більше

Комутаційні системи
Microsens

Microsens розробляє фірмові програмні та апаратні компоненти для волоконно-оптичних систем передачі та автоматизації будівель. Компанія та її спеціалісти розробляють та виробляють високопродуктивні системи цифрового зв’язку в Німеччині з 1993 року. Через 25 років після першого FTTO комутатора, Microsens випускає 7 генерацію з двома 10Гб портами, решта чотири є гігабітними РоЕ+ і один порт PoE++.

Читати більше

Біометричні системи Invixium

Invixium – це більше, ніж просто виробник біометричних пристроїв. Це постачальники спокою, технологічні новатори і ваш надійний виробник в області забезпечення здорового доступу і управління персоналом. Компанія Invixium розробляє сучасні безконтактні біометричні рішення, які використовують розпізнавання осіб, а також зчитувачі відбитків пальців і вен пальців для різних областей застосування, включаючи контроль доступу, управління персоналом і огляд відвідувачів. 

Читати більше

Контроль доступу

Цифрові системи замикання SimonsVoss

SimonsVoss – провідний європейський виробник цифрових систем замикання і контролю доступу, існує з 1995 року. Входить в десятку кращих виробників систем контролю доступу в світі. Близько 50% ринку в Німеччині. На даний момент, компанія представляє унікальну систему безпеки і контролю доступу, що не має собі рівних з точки зору користувача можливостей і зручності при експлуатації. 

Рішення для замикання Safe-o-tronic

Багатофункціональне інтелектуальне безключове рішення для замикання дверей, шаф, шафок і меблів. Його передові функції контролю доступу забезпечують менеджерам гнучкість і контроль управління, необхідні в сучасних складних робочих умовах. SAFE-O-TRONIC може застосовуватися в багатьох областях – в готелях, лікарнях, спа-центрах, спортзалах, офісних меблях, шафах, камерах схову.

Моніторинг ІТ- Інфраструктур Kentix

Kentix – фахівець з цілісних і масштабованих IoT-рішень для захисту критично важливих інфраструктур. Власна операційна система KentixOS аналізує, обробляє і управляє зібраними даними, щоб надати їх відповідальному персоналу в простій і інтуїтивно зрозумілій формі. Програмно-апаратні продукти на базі IoT прості в установці і охоплюють сфери застосування в області моніторингу навколишнього середовища, виявлення вторгнень, контролю доступу, відеоспостереження та енергетичного моніторингу.

ІР-Комунікатори (домофони) Mobotix

Напівсферичний дверний комунікатор з IP-відео камерою високої роздільної здатності, що легко підключається. Він розроблений з урахуванням вимог міжнародного стандарту відеотелефонії VoIP / SIP. Всі модулі, що встановлюються поза будівлею, погодостійкі, не вимагають обслуговування і можуть експлуатуватися при температурі від -30 до +50 ° C.

Світлодіодні прожектори

Компанія Emitlight виробляє повний спектр світлодіодних прожекторів інфрачервоного і білого світла для відеоспостереження та загального освітлення.

В освітлювачах Emitlight використовуються найвищі світлодіоди “Osram”, які генерують найвищий потік світла по відношенню до споживаної енергії.

Вони снащені спеціальними лінзами, що направляють промені світла в потрібну сторону. Після вибору бажаного підсвічування є можливість збільшити її інтенсивність в певному місці.

Детальніше

Smart Box Lithium

Інтегровані рішення для електроживлення і управління системами відеоспостереження та tlc

Детальніше

Чому Юнітоп?

30 років плідної праці в області систем контролю доступу та систем відеоспостереження
Проектування, постачання, налаштування, запуск систем відеонагляду та систем контролю доступу
Консультації по вибору обладнання та рішення, допомога в налаштуванню обладнання
Безкоштовне тестування обладнання під проекти
Гарантія від виробників на обладнання від 3 до 8 років
Навчання інженерів та персоналу

Бажаєте придбати обладнання, або є питання?