м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

frogRelay2-2-PF

frogRelay2-2-PF

Багатофункціональній 2-канальний релейний перемикач з 2 виходами для управління шторками / жалюзі и іншіми двигунами. Також 2 входи для інтеграції / запиту Додаткових перемікачів и датчиків (110-240 В ~). Має вбудований логічний модуль з функціямі комфорту и таймера, вимірювання потужності та вявлення надлишково Струму (Всього 1200 Вт при 230 В).

Характеристики продукту

  • Зворотній зв’язок стану перемикача
  • Параметричне ввімкнення та вимкнення поведінки
  • Увімкнення і вимкнення затримки
  • Взаємне блокування виходів в режимі двигуна / рулонні штори (конфігурація за допомогою програми frogblue)
  • Електричне живлення здійснюється через силовий кабель, додаткові кабелі між модулями Frogblue не потрібні.

Передбачуване використання

Для монтажу в розетках пристрою згідно з DIN 49073. Глибина гнізда не менше 53 мм при установці за вставкою вимикача, необхідна індивідуальна установка на меншій глибині.

Інформація про систему

Цей пристрій є продуктом системи frogblue. Детальна технічна експертиза, отримана в ході навчальних занять з клеми, є обов’язковою умовою. Функціональність пристрою залежить від програмного забезпечення. Детальну інформацію щодо версій програмного забезпечення та відповідного набору функцій можна знайти на веб-сайті frogblue. Технічні описи, додаткові докладні інструкції, а також примітки, інформацію щодо належної утилізації можна знайти в посібнику, який доступний на веб-сайті frogblue. Введення в експлуатацію та конфігурація будуть виконуватися за допомогою програми frogblue.

Інформація про безпеку

Електричні прилади можуть встановлювати та збирати лише кваліфіковані кваліфіковані електрики. Недотримання інструкцій може призвести до пошкодження пристрою та пожежі та інших небезпек. Небезпека, спричинена ураженням електричним струмом. Пристрій не підходить для відключення від напруги живлення. Навіть коли пристрій вимкнено, вантаж не електрично ізольований від електромережі. Перед початком робіт на пристрої або заміною джерел світла завжди відключайте джерело живлення та вимикайте автоматичні вимикачі. Завжди слід дотримуватися нормативних актів, що регулюються країною.