м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

frogLink

frogLink

USB-накопичувач Bluetooth LE для налаштування та управління компонентами frogblue за допомогою Windows-PC. Послідовний інтерфейс для інтеграції сторонніх рішень та пристроїв.

Опис

USB frogLink підключає мережу frogblue Bluetooth ™ на високій швидкості до ПК або служить шлюзом до інших систем, таких як, наприклад, камери MOBOTIX ™.

Характеристика товару

  • Інтерфейс USB 2.0
  • Інтерфейс Bluetooth

Інформація про систему

Цей пристрій є продуктом системи frogblue. Детальна технічна експертиза, отримана в ході навчальних занять з клеми, є обов’язковою умовою. Функціональність пристрою залежить від програмного забезпечення. Детальну інформацію щодо версій програмного забезпечення та відповідного набору функцій можна знайти на веб-сайті frogblue. Технічні описи, додаткові докладні інструкції, а також примітки, інформацію щодо належної утилізації можна знайти в посібнику, який доступний на веб-сайті frogblue. Введення в експлуатацію та налаштування відбувається за допомогою програми frogblue.

Для використання в якості інтерфейсу програмування режим роботи frogLink повинен бути змінений на «режим frogblue» за допомогою frogblueProject для Windows.

Інформація про безпеку

Завжди слід дотримуватися нормативних актів, що регулюються країною.