м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

frogEntry2-3

frogEntry2-3

Багатофункціональний переключающий привід для управління електронними дверними відкривачами 12 В або моторизованими замками з 3 контактними входами для визначення стану дверей або кнопок / перемикачів в 2 гальванічних ланцюгах. З вбудованим логічним модулем з функціями комфорту і таймера.

Характеристики продукту

  • Захист від короткого замикання
  • Вимкнення температури (> 75 ° C)
  • Зворотній зв’язок стану перемикача
  • Параметричний час увімкнення та вимкнення
  • Увімкнення і вимкнення затримки
  • Електричне живлення здійснюється через силовий кабель, додаткові кабелі між модулями Frogblue не потрібні.

Передбачуване використання

Для монтажу в розетках пристрою згідно з DIN 49073. Глибина гнізда не менше 53 мм при установці за вставкою вимикача, необхідна індивідуальна установка на меншій глибині.

Інформація про систему

Цей пристрій є продуктом системи frogblue. Детальна технічна експертиза, отримана в ході навчальних занять з клеми, є обов’язковою умовою. Функціональність пристрою залежить від програмного забезпечення. Детальну інформацію щодо версій програмного забезпечення та відповідного набору функцій можна знайти на веб-сайті frogblue. Технічні описи, додаткові докладні інструкції, а також примітки, інформацію щодо належної утилізації можна знайти в посібнику, який доступний на веб-сайті frogblue. Введення в експлуатацію та конфігурація будуть виконуватися за допомогою програми frogblue.

Інформація про безпеку

Електричні прилади можуть встановлювати та збирати лише кваліфіковані кваліфіковані електрики. Недотримання інструкцій може призвести до пошкодження пристрою та пожежі та інших небезпек. Небезпека, спричинена ураженням електричним струмом. Пристрій не підходить для відключення від напруги живлення. Навіть коли пристрій вимкнено, вантаж не електрично ізольований від електромережі. Перед початком робіт на пристрої або заміною джерел світла завжди відключайте джерело живлення та вимикайте автоматичні вимикачі. Завжди слід дотримуватися нормативних актів, що регулюються країною.