м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

frogDisplay

 frogDisplay

3,5-дюймовий інтерфейс користувача з сенсорним екраном для керування, наприклад, освітленням, затемненням, опаленням та сценаріями. З 2 входами для запиту контактів низької напруги без додаткового живлення. Смартфон “frogblue” з сенсорним управлінням та шлюзом WLAN для прихованого монтажу (230 В ~ Вбудований датчик наближення, датчик яскравості, мікрофон, гучномовець, датчик температури, буфер часу.

Опис

«Смартфон на стіні» розширює нашу систему щодо візуалізації, контролю доступу, виявлення руху, домофонів або відеодисплеїв. Завдяки Wi-Fi з’єднанню, напр. до FritzBox ™, він забезпечує вам безпечний віддалений доступ за допомогою frogblue HomeApp, коли ви поруч. FrogDisplay пуристичний, з плоским, мінімалістичним дизайном у білому склі. Всіма функціями та сценаріями інтелектуального життя можна керувати за допомогою сенсорного екрану. Він безпосередньо спілкується з клемами через Bluetooth ™. При розмірі 81 х 81 мм дисплей frogDisplay має розмір лише як вимикач світла.

FrogDisplay надає телефонну функцію та інтеграцію камери Onvif (Форум Open Network Video Interface). Таким чином, frogDisplay можна використовувати як систему сигналізації на додаток до функції управління системою. Він діє як SIP-телефон і використовує, наприклад, Fritzbox як телефонну станцію, щоб здійснити телефонний дзвінок або надіслати зображення камери на дисплей з певними інцидентами. Крім того, зв’язок функціонує і навпаки: виклик дисплея клеми дозволяє, наприклад, відкрити двері, увімкнути світло або перемкнути систему сигналізації на активовану та / або деактивовану.

Інформація про безпеку

Електричні прилади можуть встановлювати та збирати лише кваліфіковані кваліфіковані електрики. Недотримання інструкцій може призвести до пошкодження пристрою та пожежі та інших небезпек. Небезпека, спричинена ураженням електричним струмом. Перед початком робіт на пристрої або заміною джерел світла завжди відключайте джерело живлення та вимикайте автоматичні вимикачі. Необхідно дотримуватись нормативно-правових актів країни.