м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

frogDim2-2

frogDim2-2

Багатофункціональний 1-канальний привід діммірювання з 2 виходами для діммірювання або включення / вимикання освітлення і 2 входами для інтеграції / запиту додаткових перемикачів і датчиків (110-240 В ~). Функції перемикання і діммірювання для всіх схвалених провідних і стежачих фаз управління діммірюваним освітленням; Має вбудований логічний модуль з функціями комфорту і таймера, вимірювання потужності та виявлення короткого замикання (2x 300 Вт @ 230 В змінного струму).

Характеристики продукту

  • Захист від короткого замикання
  • Вимкнення температури (> 75 ° C)
  • Відгук про стан перемикання та значення затемнення.
  • Параметричне включення поведінки та затемнення
  • Увімкнення та вимкнення затримки з попередженням про вимкнення
  • Електричне живлення здійснюється через силовий кабель, додаткові кабелі між модулями Frogblue не потрібні.
  • Фазове різання або управління фазовим перетином можна переключити за допомогою програми frogblue (управління фазовим різанням дозволено лише для індуктивних навантажень)

Передбачуване використання

Для монтажу в розетках пристрою згідно з DIN 49073. Глибина гнізда не менше 53 мм при установці за вставкою вимикача, необхідна індивідуальна установка на меншій глибині.

Інформація про систему

Цей пристрій є продуктом системи frogblue. Детальна технічна експертиза, отримана в ході навчальних занять з клеми, є обов’язковою умовою. Функціональність пристрою залежить від програмного забезпечення. Детальну інформацію щодо версій програмного забезпечення та відповідного набору функцій можна знайти на веб-сайті frogblue. Технічні описи, додаткові докладні інструкції, а також примітки, інформацію щодо належної утилізації можна знайти в посібнику, який доступний на веб-сайті frogblue. Введення в експлуатацію та конфігурація будуть виконуватися за допомогою програми frogblue.

Інформація про безпеку

Електричні прилади можуть встановлювати та збирати лише кваліфіковані кваліфіковані електрики. Недотримання інструкцій може призвести до пошкодження пристрою та пожежі та інших небезпек. Небезпека, спричинена ураженням електричним струмом. Пристрій не підходить для відключення від напруги живлення. Навіть коли пристрій вимкнено, вантаж не електрично ізольований від електромережі. Перед початком робіт на пристрої або заміною джерел світла завжди відключайте джерело живлення та вимикайте автоматичні вимикачі. Завжди слід дотримуватися нормативних актів, що регулюються країною.