м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

frogAct1-1

frogAct1-1

Багатофункціональний 1-канальний привід з одним входом для включення / вимикання освітлення або інших пристроїв з 1 входом для інтеграції перемикачів та інших пристроїв (110-240 В ~). Має вбудований логічний модуль з функціями комфорту і таймера, вимірювання потужності та виявлення короткого замикання (1x 400 Вт при 230 В змінного струму).

Характеристики продукту

  • Захист від короткого замикання
  • Вимкнення температури (> 75 ° C)
  • Зворотній зв’язок стану перемикача
  • Настроюваний час увімкнення та вимкнення
  • Увімкнення і вимкнення затримки
  • Електричне живлення здійснюється через силовий кабель, додаткові кабелі між модулями Frogblue не потрібні.

Передбачуване використання

Для монтажу в розетках пристрою згідно з DIN 49073. Глибина гнізда не менше 53 мм при установці за вставкою вимикача, необхідна індивідуальна установка на меншій глибині.

Інформація про систему

Цей пристрій є продуктом системи frogblue. Детальна технічна експертиза, отримана в ході навчальних занять з клеми, є обов’язковою умовою. Функціональність пристрою залежить від програмного забезпечення. Детальну інформацію щодо версій програмного забезпечення та відповідного набору функцій можна знайти на веб-сайті frogblue. Технічні описи, додаткові докладні інструкції, а також примітки, інформацію щодо належної утилізації можна знайти в посібнику, який доступний на веб-сайті frogblue. Введення в експлуатацію та конфігурація будуть виконуватися за допомогою програми frogblue.

Інформація про безпеку

Електричні прилади можуть встановлювати та збирати лише кваліфіковані електрики. Недотримання інструкцій може призвести до пошкодження пристрою та пожежі та інших небезпек. Небезпека, спричинена ураженням електричним струмом. Пристрій не підходить для відключення від напруги живлення. Навіть коли пристрій вимкнено, вантаж не електрично ізольований від електромережі. Перед початком робіт на пристрої або заміною джерел світла завжди відключайте джерело живлення та вимикайте автоматичні вимикачі. Завжди слід дотримуватися нормативних актів, що регулюються країною.