м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

frogAct1-0

frogAct1-0

Багатофункціональний 1-канальний привід для включення / вимикання освітлення або інших пристроїв (110-240 В ~). Має вбудований логічний модуль з функціями комфорту і таймера, вимірювання потужності та виявлення короткого замикання (1x 400 Вт при 230 В змінного струму).

Характеристики продукта

  • Захист від короткого замикання
  • Температурне відключення (> 75 ° C)
  • Зворотній зв’язок про стан перемикача
  • Настроюється час включення і виключення
  • Включення та виключення затримки
  • Живлення від мережі по кабелю електроживлення, додаткова прокладка кабелів між frogblue модулями не потрібна

Використання за призначенням

Для монтажу в розетках пристрою згідно з DIN 49073. Глибина гнізда не менше 53 мм при установці за вставкою вимикача, необхідна індивідуальна установка на меншу глибину.

Інформація про систему

Цей пристрій є продуктом системи frogblue. Детальна технічна експертиза, отримана в ході навчальних занять з клеми, є обов’язковою умовою. Функціональність пристрою залежить від програмного забезпечення. Детальну інформацію щодо версій програмного забезпечення та відповідного набору функцій можна знайти на веб-сайті frogblue. Технічні описи, додаткові докладні інструкції, а також примітки, інформацію щодо належної утилізації можна знайти в посібнику, який доступний на веб-сайті frogblue. Введення в експлуатацію та конфігурація будуть виконуватися за допомогою програми frogblue.

Інформація про безпеку

Електричні прилади можуть встановлювати та збирати лише кваліфіковані електрики. Недотримання інструкцій може призвести до пошкодження пристрою та пожежі та інших небезпек. Небезпека, спричинена ураженням електричним струмом. Пристрій не підходить для відключення від напруги живлення. Навіть коли пристрій вимкнено, вантаж не електрично ізольований від електромережі. Перед початком робіт на пристрої або заміною джерел світла завжди відключайте джерело живлення та вимикайте автоматичні вимикачі. Завжди слід дотримуватись нормативно-правових актів країни.