м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Півсферична камера c26 Indoor 360°

Варіанти

Оптимальне охоплення приміщення
c26 це комплектна камера з денним або нічним відеосенсором з дозволом 6 МП і об’єктивом “риб’яче око” на 180 ° або надширококутним об’єктивом на 103 °. Двостороння зв’язок підтримується відповідними варіантами, оснащеними аудіомодулем з мікрофоном і гучномовцем. Для підключення додаткових функцій вводу-виводу і тривожної сигналізації на задній стороні камери встановлюється модуль розширення.

Панорамний вид на 360 °

Технологія Hemispheric
Розроблена MOBOTIX технологія розміщення повного охоплення приміщення на одному зображенні за допомогою однієї-єдиної камери дозволяє утримувати в полі зору всі приміщення без мертвих зон. Одна камера забезпечує кращий огляд, ніж кілька окремих камер, в тому числі при використанні функції збільшення зображення. Це дозволяє скоротити витрати і кількість камер.

Швидка установка

У підвісній стелі
Для установки камери рекомендується використовувати стельову панель товщиною не більше 26 мм, в якій за допомогою звичайної дрелі просверлюється круглий отвір діаметром 105 мм. Потім в отриманий отвір вставляється камера c26 разом з приєднаним мережевим кабелем і фіксується пружинними скобами.

Установка на кут

Огляд без мертвих зон
Інший варіант включає камеру c26 з об’єктивом на 103 ° і комплект для установки на кут. Така комбінація забезпечує повний огляд приміщення без мертвих зон з одного кута. Комплект для установки на кут кріпиться в 3 опорних точках, а камера c26 фіксується на ньому без додаткових інструментів.

MxAnalytics

У стандартному комплекті
Інтегрований в камеру інструмент аналізу відеоданих дозволяє збирати статистичні дані про поведінку людей і об’єктів. Для цього необхідно визначити області розпізнавання і статистичні коридори. Потім камера записує, як часто перетинається кожен статистичний коридор протягом певного періоду часу. Найбільш інтенсивно відвідувані місця в межах області розпізнавання виділяються кольором на картах інтенсивності руху.