м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

Відеокамера Mobotix c26 Indoor 360°

Відеокамера Mobotix c26 Indoor 360° 3

Півсферична камера c26 Indoor 360°

Камера c26 – це найменша і легка півсферична комплектна відеосистема MOBOTIX для установки на стелю в приміщенні. Вона оснащена світлосильним відеосенсором для денної або нічної зйомки з роздільною здатністю 6 МП і інструментами аналізу відеоданих MxAnalytics, які служать, наприклад, для передачі камерою зображення шляхів руху покупців в торгових залах.

Відеокамера Mobotix c26 Indoor 360° 1
  • системна платформа Mx6 з підтримкою H.264 і ONVIF;
  • запис на внутрішню карту MicroSD (стандартна пам’ять 4 ГБ);
  • для установки на стелю або кут, додатковий комплект для відкритої установки;
  • інструменти відеоаналізу MxAnalytics в стандартному комплекті;
  • варіанти з аудіопакетом (мікрофон і гучномовець);
  • вбудовані датчик удару і датчик температури;
  • проста установка аналогічна установці точкового світильника.
Варіанти
Оптимальне охоплення приміщення

c26 це комплектна камера з денним або нічним відеосенсором з дозволом 6 МП і об'єктивом "риб'яче око" на 180 ° або надширококутним об'єктивом на 103 °. Двостороння зв'язок підтримується відповідними варіантами, оснащеними аудіомодулем з мікрофоном і гучномовцем. Для підключення додаткових функцій вводу-виводу і тривожної сигналізації на задній стороні камери встановлюється модуль розширення.

Відеокамера Mobotix c26 Indoor 360° 4
Відеокамера Mobotix c26 Indoor 360° 2
Панорамний вид на 360°
Технологія Hemispheric

Розроблена MOBOTIX технологія розміщення повного охоплення приміщення на одному зображенні за допомогою однієї-єдиної камери дозволяє утримувати в полі зору всі приміщення без мертвих зон. Одна камера забезпечує кращий огляд, ніж кілька окремих камер, в тому числі при використанні функції збільшення зображення. Це дозволяє скоротити витрати і кількість камер.

Швидка установка
У підвісній стелі

Для установки камери рекомендується використовувати стельову панель товщиною не більше 26 мм, в якій за допомогою звичайної дрелі просверлюється круглий отвір діаметром 105 мм. Потім в отриманий отвір вставляється камера c26 разом з приєднаним мережевим кабелем і фіксується пружинними скобами.

Відеокамера Mobotix c26 Indoor 360° 5
Установка на кут
Огляд без мертвих зон
MxAnalytics
У стандартному комплекті

Інший варіант включає камеру c26 з об'єктивом на 103 ° і комплект для установки на кут. Така комбінація забезпечує повний огляд приміщення без мертвих зон з одного кута. Комплект для установки на кут кріпиться в 3 опорних точках, а камера c26 фіксується на ньому без додаткових інструментів.

Інтегрований в камеру інструмент аналізу відеоданих дозволяє збирати статистичні дані про поведінку людей і об'єктів. Для цього необхідно визначити області розпізнавання і статистичні коридори. Потім камера записує, як часто перетинається кожен статистичний коридор протягом певного періоду часу. Найбільш інтенсивно відвідувані місця в межах області розпізнавання виділяються кольором на картах інтенсивності руху.

Залишилися питання?

Зв'яжіться з нами і ми з радістю Вам допоможемо!