м. Київ, просп. Науки буд. 30, оф. 174
+38 050 327 89 80
info@unitop.ua

СИСТЕМИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ

Серія MilPAC III

Це мобільна робоча станція з можливістю розгортання для C4ISR / C5ISR, ГІС та тощо.

MilPAC |||

Міцна алюмінієва та композитна конструкція забезпечує живучість у польових умовах 24/7 і міцність, щоб витримувати транспортне навантаження на колісних і гусеничних наземних транспортних засобах, фіксованих і роторних повітряних транспортних засобах. На додаток до надзвичайно міцної конструкції, він має серйозні обчислювальні потужності до 3 дисплеїв Full HD і високоефективними термостатичними конвенційними системами охолодження та повітряного потоку в легко транспортабельному корпусі.

Високоефективні термостатичні системи конвекційного охолодження та повітряного потоку створюють безшумну професійну систему при нормальній температурі навколишнього середовища, яка також може працювати в екстремальних умовах. Три 17,3-дюймові HD-дисплеї забезпечують робочу роздільну здатність 5760x1080.

Виходи для кожного дисплея дозволяють віддзеркалювати зовнішні HD-телевізори або проекторні системи, а кілька входів для запису відео SD/HD роблять MilPAC III центром інтегрованої системи C4ISR. Модулі відображення на будівельних блоках також доступні в окремому транспортному футлярі, щоб розширити дисплеї до конфігурації з 9 дисплеями 3x3 або сцени 5760x3240. MilPAC III легко налаштовується, щоб оптимізувати ваші характеристики.

Серія NotePAC

Міцні ноутбуки забезпечують зручність із гарантією захисту від небезпек. Вони розроблені, випробувані та сертифіковані, щоб відповідати або навіть перевищувати стандарти MILSPEC.

notepac-iii-pro-v

Наприклад, NotePAC III Pro V відповідає стандартам MIL-STD-810G і MIL-STD-901E. Усі продукти розроблені на основі систем 3D-моделювання, оптимізованих для прямого інтерфейсу з виробничими системами, що дозволяє швидко створювати прототипи та виготовляти спеціальні компоненти, специфічні для клієнта. На додаток до цього, надійні ноутбуки також поставляються з додатковим комплектом акумулятора. Це зовнішнє кріплення, яке легко кріпиться на задній частині системи. У комплект входять 6 батарей ємністю 81 Вт/год, що дозволяє системі працювати від батарей протягом декількох годин. З батареями з можливістю гарячої заміни теоретично система може працювати тривалий час без втрати живлення.

Модель з трьома 17-дюймовими дисплеями високої роздільної здатності та 16-ядерним процесором Intel Xeon, NotePAC III Pro V ідеально підходить для Geospatial-Intelligence, C4ISR, керування дронами та будь-яких інших додатків, які вимагають міцної і надійної обчислювальної потужності в дуже портативному корпусі. Орієнтація системи забезпечує більш ергономічне розміщення клавіатури, а також надає системі дисплея більш міцну структуру для розгортання. Це особливо добре працює в середовищі в автомобілі, де рух може спричинити вібрування 2-го і 3-го дисплеїв.

Можливість підключення не має аналогів у портативному комп’ютері з вісьмома портами Ethernet, два з яких оптоволоконні. Типове використання оптоволоконних з’єднань 10G включає підключення до мережевого накопичувача (SAN/NAS). Зчитувач карт CAC забезпечує зручний доступ. Три вихідні порти HDMI дозволяють дублювати всі три дисплеї відповідно до вимог CIC.

22
33
88

Серія RMS

Надійні сервери для монтажу в стійку. Розроблені відповідно до стандартів MIL-STD 810G, 901D і 461G, ці рішення для монтажу в стійку призначені для використання у військових, аерокосмічних та державних середовищах. Усі міцні стійки можуть бути інтегровані з повністю герметичними роз’ємами MIL-SPEC та фільтрами для важких умов роботи в найсуворіших умовах. Подвійне джерело живлення змінного та постійного струму з резервним відключенням забезпечує безперебійну роботу як в транспортних засобах, так і в командних наметах. Наші міцні стійки ідеально підходять для виконання та моделювання реальних військових дій. Вони розроблені для роботи в широких діапазонах температур, розширюючи їх сумісність для більшої кількості військових застосувань.

1-2
2-2
4-2
RNAS 448-10S 1

Серія RNAS

Надійними мережевими пристроями є комутатори доступу Gigabit Ethernet рівня 2 і рівня 3. Вони створені так, щоб їх було легко розгортати, керувати та усувати неполадки.